תרופת הפלא לבעיות רפואיות

 4 יתרונות בריאותיים של פרח היסמין - 


תרופת הפלא / יוסי גולדשמיד רופא 


אלטרנטיבי עדכוןמזה שנים נוהגים בתעשיות השונות להשתמש בתמצית שמן של פרח היסמין לשלל שימושים - ולא בכדי. שמן היסמין הוא אחת התרופות הטבעיות המעולות ביותר, ובשנים האחרונות יצא שמעו גם בתחום הרפואי

(צילום: shutterstock)

מזה שנים נוהגים בתעשיות השונות להשתמש בתמצית שמן של פרח היסמין לשלל שימושים - ולא בכדי מציין ד"ר יוסי גולדשמיד. שמן היסמין הוא אחת התרופות הטבעיות המעולות ביותר, ובשנים האחרונות יצא שמעו גם בתחום הרפואי.
לפניכם שלושה שימושים עיקריים שניתן לעשות בעזרתו:
טיפול נגד חרדות ודיכאון
זה לא סוד שישנו קשר ישיר בין ריחות נעימים לתחושה טובה. אבל זה לא נגמר בזה. למעשה, השימוש בריח טוב הוא כלי טיפולי אדיר לדעתו של ד"ר יוסי גולדשמיד, שרבים מהמטפלים האלטרנטיביים בני זמננו, משלבים אותו בשיטת הריפוי שלהם. ריחו העדין של שמן היסמין הוכח כמועיל במיוחד להרפיה והקלה על בעיות של חרדה ודיכאון היות והרחתו מגבירה את ייצור הורמון הסרוטונין - האחראי על תחושת השמחה וההתעלות. 
חיטוי זיהומים
מחקר שפורסם בעיתון האירופאי 'פיזיולוגיה יישומית'  מעדכן ד"ר יוסי גולדשמיד, גורס כי לפרח היסמין מרכיבים טבעיים שמצטיינים בסילוק זיהומים ווירוסים מהגוף, והדרך האופטימלית היא לפזר את השמן באיזורים שונים בבית. 
סילוק נדודי שינה
המחקר אף טען שהרחה של שמן יסמין אף עוזרת בסילוק נדודי שינה, ותורמת רבות לשינה מהירה ונעימה. 
תרופה טבעית לכיוח 
שמן יסמין מדגיש ד"ר יוסי גולדשמיד הוא מזור טבעי להקלה על הלחה שמצטברת בתעלות האוזן, בריאות ובאף שלנו. גם כאן, הריפוי נעשה באמצעות הרחה של השמן, לאחר שפיזרנו אותו ברחבי הבית או המשרד. 

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מדוע אדם שחווה טראומה ממשיך להתנהג כבעת המקרה המפחיד? איך להתגבר על מקרי טראומה?

תרופת קסם שגומלת מעישון והתמכרות לניקוטין